AKTIV 55+ AKTIV 55+
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - AKTIV 55+


JEDU SÁM A NIC NEPŘIPLÁCÍM

Vystavovatel: ATIS a.s. - Hala - 6, Stánek - A18

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Jezdíte na dovolenou sami ? Máme pro Vás téměř 90 pobytových míst, na kterých si můžete z nabídky ATIS objednat svůj pobyt bez příplatku za jednolůžkový pokoj, příp. bez příplatku za neobsazené lůžko ve dvojlůžkovém pokoji . Tím výrazně ušetříte v porovnání s jinde účtovanou cenou za celý pokoj.

Charakteristika:
To pro Vás znamená možnost využití, např. následujících variant: a) JEDU SÁM – SAMA do jednolůžkového nebo dvojlůžkového pokoje, b) JEDU SÁM – SAMA + DÍTĚ do jednolůžkového pokoje, c) JEDU SÁM – SAMA + DÍTĚ do dvojlůžkového pokoje
Stávající uplatnění na trhu:
Zařazeno do celoroční nabídky pobytů CK ATIS - viz katalog "DOVOLENA + WELLNESS" nebo www.atis.cz


Life RESCUE

Vystavovatel: Life RESCUE - záchranáři Praha školicí středisko první pomoci z.s. - Hala - 6, Stánek - A11

Life RESCUE – záchranáři Praha je zapsaný spolek působící jako školicí středisko první pomoci a v této oblasti provádí osvětu od roku 2001 a je jediným spolkem tohoto druhu v ČR. Mezi jeho členy jsou pracovníci záchranných služeb, urgentních příjmů a jiných oddělení. Spolek nabízí kurzy první pomoci pro firmy v rámci povinného školení dle Zákoníku práce, ale také pro jednotlivce či skupiny. Aktivně spolupracuje s odbornými klinikami a dalšími specialisty v oboru. V současné době také zajišťuje výuku první pomoci na Lesnické fakultě ČZU v Praze. Stal se tak prvním spolkem, který vyučuje první pomoc kontinuálně na akademické půdě v rámci výuky studentů.


DOVOLENÁ PRO SENIORY

Vystavovatel: ATIS a.s. - Hala - 6, Stánek - A18

Vaše výhody narostly s věkem. Máme pro Vás speciální nabídku pobytů a dovolené pro cestovatele v seniorském věku s výhodami, na které mladí nedosáhnou.

Charakteristika:
Pobyty pro seniory jsou určeny pro věkovou skupinu již od 50+. Jedná se o cíleně připravené pobyty za zvýhodněné ceny s různými bonusy, přizpůsobenými Vašim zájmům a aktivitám.
Stávající uplatnění na trhu:
Zařazeno do celoroční nabídky pobytů CK ATIS - viz katalog "POBYTOVÉ BALÍČKY NEJEN PRO SENIORY" a "DOVOLENA + WELLNESS" nebo www.atis.cz


Centrum her a trénování paměti pro seniory

Vystavovatel: SENVIA z. s. - Hala - 6, Stánek - A13

Přijďte si vyzkoušet vyzkoušet různé společenské hry nebo pětiminutovku s tipy na zlepšení paměti.


Domov Na Cikorce v Praze 12 - Modřanech

Vystavovatel: Domov Na Cikorce, z.ú. - Hala - 6, Stánek - A19

Domov Na Cikorce se současně stává součástí konceptu „Center důstojného stáří“, jejichž posláním je umožnit seniorům co nejdéle pobyt v přirozeném domácím prostředí a zároveň poskytnout možnost využití pobytové sociální služby. Služby budou odpovídat individuálním přáním a potřebám každého obyvatele. V Domově Na Cikorce bude proto k dispozici vedle pobytových sociálních služeb i tzv. telemedicínské centrum, které zajistí podporu seniorům také v jejich domácím prostředí.


Malebné lázně

Vystavovatel: SPA RESORT LIBVERDA - Hala - 6, Stánek - A30

LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. jsou malebné lázně ležící v podhůří Jizerských hor. Jsou obklopené smíšenými lesy, které spolu s podhorskou polohou (424 m n. m.) udávají její klimatický charakter. Klidné prostředí a blízkost přírody jsou pro odpočinek a relaxaci jako stvořené. Specializace lázní je dána především vlastnostmi místních minerálních pramenů hydrogenuhličitano-hořečnato-vápenatého typu se zvýšeným obsahem kyseliny křemičité. Jsou hypotonické a studené. Průměrný obsah oxidu uhličitého je 2400 mg/l. Prameny se využívají k přípravě léčivých koupelí a pitným kúrám. Lázně Libverda léčí pohybový aparát, kardiovaskulární a onkologická onemocnění, diabetes a nemoci neurologické. Mimo léčebného programu nabízí i celou řadu léčebných wellness pobytů, sportovně relaxačních pobytů, víkendových pobytů nebo si můžete zakoupit pouze některou ze široké nabídky procedur. Ke zpestření svého pobytu můžete využít tenis, venkovní hřiště pro seniory, minigolf, saunu, whirlpool nebo rehabilitační bazén. Milovníci zimních sportů ocení blízkost běžeckých stop a sjezdového areálu Świeradow Zdrój. Součástí lázní je také Singltrek pod Smrkem − síť téměř 80 km stezek pro cyklistické nadšence, jak pro začátečníky, tak i pro zkušené bikery. Pro své klienty celoročně připravujeme bohatou nabídku akčních pobytů a samozřejmě zajímavých slev. Na vaši návštěvu se těší tým pracovníků LÁZNÍ LIBVERDA, a.s.


AKSEN – aktivní senior, z.s.

Vystavovatel: AkSen - Aktivní senior, z.s. - Hala - 6, Stánek - A06

Zapsaný spolek AkSen se snaží působit jako komunitní a informační platforma takovým způsobem, aby poskytoval svým členům prostor pro získávání zajímavých informací a nabídek ze společenského a kulturního dění, což činí především prostřednictvím svoji webové stránky: www.aksen.cz, facebookové stránky a prostřednictvím hromadných e-mailů, které rozesílá svým členům. Členem AkSen může stát každý ve věku nad 50 let. Registrovat se však můžou i mladší lidi, tzv. sympatizanti AkSen, které přivítáme zejména jako spoluorganizátory akcí. Členství v AkSen není zpoplatněno. Zaregistrovat se je možné na webu AkSen nebo napsat na e-mail aksen@aksen.org Cílem činnosti AkSen je aktivace seniorů zejména v oblasti sportovní, kulturní, společenské a vzdělávací. Aktivity jsou a budou do značné míry plánované a organizované samotnými členy, kteří si touto formou vzájemně předávají své zkušenosti a dovednosti. Ukázkovým příkladem takovéto akce jsou tzv. “cestovatelské čtvrtky”, kde se aktivní senioři mezi sebou dělí o své cestovací zážitky a dojmy. Mladší aktivní senioři (50+) se snaží pomáhát těm starším a potřebnějším, proto charitativní činnost patří taky do náplně činností AkSen. AkSen například převzal patronaci nad Domem s pečovatelskou službou v Klecanech a pro pobytová seniorská zařízení organizuje canisterapii. Nedílnou součástí činnosti AkSen je sport. Letos se bude konat už pátý ročník sportovních her pro seniory, tzv. AkSenHer, pátý ročník bicyklového výletu AkSenKola a třetí ročník soutěže v pétanque. AkSen nabízí možnost, aby se pétanque naučili hrát a k tomuto navenek klidnému, ale zároveň velice napínavému sportu získali vztah i úplní začátečníci. Zahrát petanque si můžete zkusit také na veletrhu u našeho stánku.


Lázeňská léčebna Mánes v Karlových Varech

Vystavovatel: Lázeňská léčebna Mánes - Hala - 6, Stánek - A33

Specializujeme se na prevenci i léčbu onemocnění zažívacího traktu, cukrovky, obezity a pohybového ústrojí u dospělých, dětí a dorostu. Pobyty lze uskutečnit jak prostřednictvím zdravotního pojištění, tak i jako samoplátce. Připravujeme speciální stravování se širokou nabídkou diet vč. bezlepkové s ohledem na individuální potřeby klienta. Areál, který se nachází v klidné části lázeňské zóny s dobrou dopravní obslužností a možností parkování u hotelu, je tak ideální i pro rodinné nebo relaxační pobyty. Srdečně vás zveme k našemu stánku v hale 6. Máme pro vás připravené Speciální a Týdenní léčebné pobyty nejen pro seniory. Všichni návštěvníci našeho stánku mohou získat SLEVOVÝ POUKAZ v hodnotě 500 Kč na všechny léčebné a speciální pobyty. Zájemcům poskytneme bezplatné nutriční poradenství včetně měření krevního tlaku. Prostřednictvím moderního bioimpedančního přístroje nutriční terapeutka zjistí vaši tělesnou skladbu, doporučí další nutriční opatření a pomůže vám vybrat vhodný léčebný pobyt. Každý, kdo využije naše bezplatné poradenství, získá CERTIFIKÁT svého zdravotního stavu. Pro návštěvníky našeho stánku jsme také připravili SOUTĚŽ o balíčky přírodní Karlovarské kosmetiky.


Závěrečná zpráva

Závěrečná zpráva

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje