AKTIV 55+ AKTIV 55+
Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - AKTIV 55+

Zobrazit jen exponáty přihlášené do soutěže

Magazín Legalizace

Vystavovatel: Legal Publishing, s.r.o. - Hala 4 - A26

Společnost Legal Publishing s.r.o., která vznikla v roce 2010, je vydavatelem magazínu Legalizace a provozovatelem jeho elektronické verze.

Magazín, který vám rozšíří zorničky.

Dvouměsíčník nejen o konopí, jehož cílem je nezaujatě informovat o drogové problematice s respektem k lidským právům a ochraně životního prostředí. Na svých stránkách přináší rozhovory se známými osobnostmi, články o drogové legislativě, technologiích a postupech pěstování, informace o možnostech konopné léčby, domácí a zahraniční zprávy, reportáže, kauzy, články o aktivismu, ekologii, historii, kultuře, dále mapu growshopů, recepty, soutěže, názory a mnoho dalšího.

www.magazin-legalizace.cz


Pomoc v Nebezpečí

Vystavovatel: Pomoc v nebezpečí - Hala 4 - A22

Pomoc v Nebezpečí přichází s novou zdravotní osobní monitorovací službou. Je určena jak seniorům, tak i těm, kteří mají jakékoli zdravotní problémy – ať jsou mladí nebo staří. Pomoc v Nebezpečí funguje od dubna 2015. Naše služby využívá více než 1 500 zákazníků.  Jsme největším poskytovatelem monitorovacích služeb v Čechách s několika tisíci uživateli, kteří na něj denně spoléhají.  Náš SOS přívěsek s detektorem pádu a GPS lokalizací je ideálním řešením pro starší lidi, kteří žijí sami, chtějí být nezávislí, ale zároveň mít jistotu, že jsou v bezpečí a mají vždy pomoc okamžitě na dosah.  S naším přívěskem mají k dispozici rychlou pomoc kdykoliv v průběhu dne či noci, bez ohledu na to, zda se nachází doma nebo venku.  V případě pádu nebo stisknutí SOS tlačítka se přívěsek automaticky spojí s Operátorem Monitorovacího centra prostřednictvím oboustranného hands-free volání.  Operátor Monitorovacího centra okamžitě vidí profil uživatele a prostřednictvím reproduktoru v SOS přívěsku se s ním domluví, v jaké situaci se nachází a zda potřebuje pomoc. Pokud ano, informuje jeho nouzové kontakty, případně zavolá záchrannou službu.


Lázně Jupiter a.s.

Vystavovatel: LÁZNĚ JUPITER - Hala 4 - A17

Lázně & Wellness - Vše pod jednou střechou.

Lázně dneška nejsou jen pro nemocné Nedaleko stanice metra Budějovická stojí budova, která zaujme na první pohled. Lázně Jupiter jsou zaměřeny na podporu lymfatického systému, léčbu bolesti zad a kloubů, celkovou relaxaci, ale také na boj s nadváhou a celulitidou. Návštěvníci výstavy si mohou zakoupit dárkové poukazy se 60 % slevou dle výběru na stánku Lázní Jupiter číslo..? 1. Lymfatický zdravotní balíček 2. Hubnoucí balíček / Likvidátor tuku 3. Balíček wellness / Hammam 4. Zdravotní balíček na bolesti


Ponožky SICK-SOCK...... ponožky s informací

Vystavovatel: Ing. Šárka Zemanová, SICK-SOCK - Hala 4 - A25

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Unikátní české ponožky SICK-SOCK vás naučí, jak se zbavit chřipky, nachlazení anebo jak jim účinně předcházet. Neudělají nic za vás, jen vám poskytnou cennou informaci pro vaše zdraví. Na ponožkách jsou barevně vyznačeny body, které je dobré mačkat, když jste nemocní, když cítíte, že na vás "něco leze" nebo jen preventivně. Pokud vás tato informace zaujal, mrkněte se na www.sick-sock.cz.

Charakteristika:
Na ponožkách jsou barevně vyznačeny body, které je dobré mačkat, když jste nemocní, když cítíte, že na vás "něco leze" nebo jen preventivně.
Stávající uplatnění na trhu:
novinka


Pobytový balíček - program č.2

Vystavovatel: Michal Zeman - Hala 4 - A19

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Wellness hotel BRDY naleznete na pomezí nedávno vzniklé a turisticky velmi atraktivní části území s názvem Chráněná krajinná oblast Brdy, a to ve městě Spálené Poříčí, nedaleko zámku a barokního špejcharu, jenž je znám stálou expozicí díla Jiřího Wintera Neprakty. Hotel nabízí renovované moderně vybavené dvou až třílůžkové pokoje. Každý pokoj je vybaven kobercem, pohodlnými lůžky, koupelnou, toaletou, LED televizorem, fénem, varnou konvicí a bezplatným připojením na internet. Mimořádný důraz byl kladen na moderní design pokojů a maximální čistotu. Velmi rádi přivítáme individuální cestovatele, seniory či firemní i zájmové skupiny. Pro všechny milovníky přírody, architektury i historie je připraveno ubytování, strava i výlety po okolí. Dopravu hostů, včetně výletů po okolí, zajistíme vlastním moderním autobusem vybaveným klimatizací, toaletou i kávovarem.

Charakteristika:
1.den, pondělí – autobus pro hosty přijede na smluvené místo (celá Česká republika), během cesty jsou připraveny zastávky na oběd a návštěvu pamětihodnosti, (oběd je samostatný ve vybraném městě) Zastávky a navštívená místa během cesty do hotelu, jsou připravena s ohledem na místo odjezdu Slavnostní večeře na uvítanou, hudební program, nocleh 2. den, úterý – po snídani, výlet autobusem – Vodní hamr Dobřív, oběd v hotelu, po obědě výlet do zámku Nebílovy, prohlídka zámku, nádvoří a zahrady, prohlídka společnosti Bohemia sekt, večeře v hotelu, nocleh 3.den, středa – po snídani, výlet autobusem - vodní hrad Švihov, oběd Klatovy, po obědě samostatná procházka městem, fakultativně návštěva barokní lékárny „U bílého jednorožce“ katakomby, večeře v hotelu, večerní program, nocleh 4. den, čtvrtek – po snídani autobusem na výchozí místo procházky přírodou - Padrťské rybníky – unikátní přírodní rezervace, oběd v hotelu, odpoledne volný program, možnost zapůjčení horských kol, elektrokol, trekingových holí, odpočinek, samostatná vycházka po okolí, využití wellness – sauny, vířivé vany, masáže (na přání) večeře v hotelu, nocleh 5.den, pátek – po snídani volný program, odpočinek, oběd, po obědě doprava autobusem zpět do místa nástupu. Hotelové pokoje, včetně všech interiérů, jsou po celkové renovaci, každý pokoj vybaven koberci, sociálním zařízením, LED TV, fénem a hotelovou kosmetikou, Součástí hotelu je příjemná kavárna s cukrárnou V ceně pobytového balíčku na osobu - 4. 450,- czk
Stávající uplatnění na trhu:
novinka


Život začíná v šedesáti

Vystavovatel: ELPIDA plus, o.p.s. - Hala 4 - A15

Pomáháme seniorům stát se samozřejmou, sebevědomou a respektovanou součástí naší společnosti. Realizujeme dlouhodobé projekty na podporu aktivního života seniorů. Provozujeme Centrum Elpida – vzdělávací a kulturní centrum pro seniory z celé Prahy, Linku seniorů 800 200 007, vydáváme časopis Vital a mnohé další. Prezentace programu Centra Elpida - vzdělávacího a kulturního centra pro seniory z celé Prahy najdete na veletrhu v Kinokavárně v hale 4. Krátké 20 minutové ochutnávky složené z cvičení, tréninku paměti, jazykové výuky, koučinku, výuky na tabletech, právního minima, atd… 


Elektrokola Moustache

Vystavovatel: AZUB bike s.r.o. - Hala 4 - A10

Jedním z lákadel letošního veletrhu bude také stánek firmy AZUB BIKE s.r.o., na kterém najdete kolekci francouzských elektrokol Moustache stejně jako skládací elektrokolo s motorem Bosch Tern Vektron a další produkty ze světa elektrických kol. Moustache vás nadchne svým povedeným čistým designem a skvělým zpracováním stejně jako širokou škálou modelů včetně celoodpružených horských elektrokol či dokonce tandemu. Na stánku vás navíc čeká malé-velké překvapení.


AKSEN – aktivní senior, z.s.

Vystavovatel: AkSen - Aktivní senior, z.s. - Hala 4 - B28

Zapsaný spolek AkSen se snaží působit jako komunitní a informační platforma takovým způsobem, aby poskytoval svým členům prostor pro získávání zajímavých informací a nabídek ze společenského a kulturního dění, což činí především prostřednictvím svoji webové stránky: www.aksen.cz, facebookové stránky a prostřednictvím hromadných e-mailů, které rozesílá svým členům. Členem AkSen může stát každý ve věku nad 50 let. Registrovat se však můžou i mladší lidi, tzv. sympatizanti AkSen, které přivítáme zejména jako spoluorganizátory akcí. Členství v AkSen není zpoplatněno. Zaregistrovat se je možné na webu AkSen nebo napsat na e-mail aksen@aksen.org Cílem činnosti AkSen je aktivace seniorů zejména v oblasti sportovní, kulturní, společenské a vzdělávací. Aktivity jsou a budou do značné míry plánované a organizované samotnými členy, kteří si touto formou vzájemně předávají své zkušenosti a dovednosti. Ukázkovým příkladem takovéto akce jsou tzv. “cestovatelské čtvrtky”, kde se aktivní senioři mezi sebou dělí o své cestovací zážitky a dojmy. Mladší aktivní senioři (50+) se snaží pomáhát těm starším a potřebnějším, proto charitativní činnost patří taky do náplně činností AkSen. AkSen například převzal patronaci nad Domem s pečovatelskou službou v Klecanech a pro pobytová seniorská zařízení organizuje canisterapii. Nedílnou součástí činnosti AkSen je sport. Letos se bude konat už čtvrtý ročník sportovních her pro seniory, tzv. AkSenHer, čtvrtý ročník bicyklového výletu AkSenKola a druhý ročník soutěže v pétanque. AkSen nabízí možnost, aby se pétanque naučili hrát a k tomuto navenek klidnému, ale zároveň velice napínavému sportu získali vztah i úplní začátečníci.


Lázeňská léčebna Mánes v Karlových Varech

Vystavovatel: Lázeňská léčebna Mánes - Hala 4 - A12

Lázeňská léčebna Mánes Karlovy Vary se specializuje na prevenci i léčbu onemocnění zažívacího traktu, cukrovky, obezity a pohybového ústrojí u dospělých, dětí a dorostu. Pobyty lze uskutečnit jak prostřednictvím zdravotního pojištění, tak i jako samoplátce. Připravujeme speciální stravování se širokou nabídkou diet vč. bezlepkové s ohledem na individuální potřeby klienta. Areál, který se nachází v klidné části lázeňské zóny s dobrou dopravní obslužností a možností parkování u hotelu, je tak ideální i pro rodinné nebo relaxační pobyty. Srdečně vás zveme k našemu stánku č. A 12 v hale 4. Máme pro vás připravené Speciální a Týdenní léčebné pobyty nejen pro seniory. Všichni návštěvníci našeho stánku mohou získat SLEVOVÝ POUKAZ v hodnotě 500,- Kč na všechny léčebné a speciální pobyty. Zájemcům poskytneme bezplatné nutriční poradenství včetně měření krevního tlaku. Prostřednictvím moderního bioimpedančního přístroje nutriční terapeutka zjistí vaši tělesnou skladbu, doporučí další nutriční opatření a pomůže vám vybrat vhodný léčebný pobyt. Každý, kdo využije naše bezplatné poradenství, získá CERTIFIKÁT svého zdravotního stavu. Pro návštěvníky našeho stánku jsme také připravili soutěž o balíčky přírodní Karlovarské kosmetiky.


MOUSTACHE Samedi 27 OFF8

Vystavovatel: AZUB bike s.r.o. - Hala 4 - A10

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Výbava modelu OFF8 odpovídá kvalitě, kterou kolo poskytuje. Bosch Performace CX je v této kategorii standardem, 14 zubový motorový pastorek výraznou předností. Integrovaná baterie s kapacitou 500Wh pak překvapí svým skvělým čistým vzhledem. Komponenty SRAM GX, brzdy Magura MT4, odpružená vidlice RockShox Yari. To vše přispívá k neuvěřitelně skvělému zážitku.

Charakteristika:
OFF8 je unikátní především svou integrovanou baterií. Moustache je jednou ze dvou světových firem, které naply všechny síly svého vývojového oddělení tak, aby představili tento koncept, který dělá kolo pohledově výrazně čilejší, ale také funkčnější, neb díky integrované baterii se těžiště kola posunulo ještě více směrem do středu a zároveň ještě níž, což přispívá k výborným jízdním vlastnostem. Dále je kolo osazeno pneumatikami 27+, které nabírají na stále větší oblibě a ve spojení se 14 zubovým pastorkem mají výborný zátah v celém spektru rychlostí.
Stávající uplatnění na trhu:
sériová výroba


Lázně Libverda

Vystavovatel: LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. - Hala 4 - A16

LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. jsou malebné lázně ležící v podhůří Jizerských hor. Jsou obklopené smíšenými lesy, které spolu s podhorskou polohou (424 m n. m.) udávají její klimatický charakter. Klidné prostředí a blízkost přírody jsou pro odpočinek a relaxaci jako stvořené. Specializace lázní je udána především vlastnostmi místních minerálních pramenů hydrogenuhličitano-hořečnato-vápe¬natého typu se zvýšeným obsahem kyseliny křemičité. Jsou hypotonické a studené. Prů¬měrný obsah oxidu uhličitého je 2400 mg/l. Prameny se využívají k přípravě léčivých kou¬pelí a pitným kúrám. Lázně Libverda léčí pohybový aparát, kardiovaskulární a onkologická onemocnění, diabetes a nemoci neurologické. Mimo léčebného programu nabízí i celou řadu léčebných wellness pobytů, sportovně relaxačních pobytů, víkendových pobytů nebo si můžete zakoupit pouze některou ze široké nabídky procedur. Ke zpestření svého pobytu můžete využít tenis, venkovní hřiště pro seniory, minigolf, saunu, whirlpool nebo rehabilitační bazén. Milovníci zimních sportů ocení blízkost běžeckých stop a sjezdového areálu Świeradow Zdrój. Součástí lázní je také „Singltrek pod Smrkem“ − síť téměř 80 km stezek pro cyklistické nadšence, jak pro začátečníky, tak také pro zkušené bikery. Pro své klienty celoročně připravujeme bohatou nabídku akčních pobytů a samozřejmě zajímavých slev. Na vaši návštěvu se těší tým pracovníků LÁZNÍ LIBVERDA, a.s.


Lázeňský pobyt pro seniory v Karlových Varech

Vystavovatel: Lázeňská léčebna Mánes - Hala 4 - A12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Být vitální a cítit se dobře lze v každém věku. Pokud patříte do věkové kategorie 50+. Tak právě pro vás je vhodný náš LÁZEŇSKÝ POBYT PRO SENIORY zaměřený na relaxaci, upevnění zdraví a duševní pohodu. Obsahem balíčku kromě lázeňských léčebných procedur (koupele, masáže) je polopenze (bufetové snídaně, večeře), vstupní lékařská prohlídka a ubytování v jednolůžkovém pokoji je bez příplatku. Jako bonus je dárek týdenní autobusová jízdenka MHD. Přijeďte do Lázeňské léčebny Mánes, která se nachází v lázeňské části města Karlovy Vary, u lesních promenád, několik minut chůze od kolonád. Poskytujeme komplexní služby ubytování, lázeňské procedury, balneocentrum a samozřejmě hotelovou restauraci, která je připravena zajistit speciální dietní jídla. Více informací na stánku nebo na www.manes-spa.cz.

Charakteristika:
Obsahem balíčku je 6x ubytování v jednolůžkovém pokoji bez příplatku. Polopenze - snídaně bufetové, večeře - výběr z 5 jídel. Vstupní lékařská prohlídka a předepsání pitné kúry. Lázeňské procedury 4x koupele (perličková, uhličitá, suchá uhličitá a v minerální soli) a 2x masáž (klasická částečná a reflexní). Jako bonus je dárek týdenní autobusová jízdenka MHD a zapůjčení trekingových holí. Cena od 4 600 Kč s veletržní slevou od 4 100 Kč.
Stávající uplatnění na trhu:
Týdenní pobyt s ubytováním, stravováním a léčebnými procedurami - cenově výhodný pro seniory 50+. Velkou výhodou je ubytování v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji bez příplatku - klient může být sám na pokoji a týdenní MHD jízdenka poskytnutá zdarma. Další výhodou je možnost výběru ubytování v různých kategoriích. Cena: sezóna - zimní/ vedlejší/ hlavní - Standard: 4 600 Kč/ 5 100 Kč/ 5 450 Kč, - Superior: 5 600 Kč/ 6 200 Kč/ 6 590 Kč, - Superior+: 6 200 Kč/ 6 690 Kč/ 7 190 Kč


Vítáme vás v hotelu Brdy!

Vystavovatel: Michal Zeman - Hala 4 - A19

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Wellness hotel BRDY naleznete na pomezí nedávno vzniklé a turisticky velmi atraktivní části území s názvem Chráněná krajinná oblast Brdy, a to ve městě Spálené Poříčí, nedaleko zámku a barokního špejcharu, jenž je znám stálou expozicí díla Jiřího Wintera Neprakty. Hotel nabízí renovované moderně vybavené dvou až třílůžkové pokoje. Každý pokoj je vybaven kobercem, pohodlnými lůžky, koupelnou, toaletou, LED televizorem, fénem, varnou konvicí a bezplatným připojením na internet. Mimořádný důraz byl kladen na moderní design pokojů a maximální čistotu. Velmi rádi přivítáme individuální cestovatele, seniory či firemní i zájmové skupiny. Pro všechny milovníky přírody, architektury i historie je připraveno ubytování, strava i výlety po okolí. Dopravu hostů, včetně výletů po okolí, zajistíme vlastním moderním autobusem vybaveným klimatizací, toaletou i kávovarem. Během pobytu našich hostů připravujeme večerní animační programy plné her, soutěží, hudby i filmových projekcí. Hotelová restaurace v barokním stylu s dominujícími barokními sloupy je pravým kulinářským zážitkem. Pro „mlsné jazýčky“ je otevřena nová kavárna plná vybraných dobrot, kávy a čokolády. Nejen jídlem živ je člověk, a proto jsme v relaxační části hotelu otevřeli nové odpočinkové prostory. Můžete vychutnat příjemné teplo sauny, odpočívat ve vířivé vaně či svěřit své tělo zkušeným rukám maséra. Pro milovníky slunečních paprsků, nedaleko jezírka, je připravena venkovní část vybavená lehátky. Příroda v okolí hotelu je přímo stvořena pro příznivce vycházek i jízdy na kolech. Pro sportovně založené hosty je k dispozici půjčovna turistických holí, horských kol i elektrokol.

Charakteristika:
Pobytové balíčky (program č.1) určené pro kluby, domovy seniorů, zájmové skupiny, firemní kolektivy je připraven program ubytování, plná penze, výletů i dopravy program: 1.den, pondělí – autobus pro hosty přijede na smluvené místo (celá Česká republika), během cesty jsou připraveny zastávky na oběd a návštěvu pamětihodnosti, (oběd je samostatný ve vybraném městě) Zastávky a navštívená místa během cesty do hotelu, jsou připravena s ohledem na místo odjezdu Slavnostní večeře na uvítanou, hudební program, nocleh 2. den, úterý – po snídani, výlet autobusem - zámek Kozel, prohlídka zámku, zámeckého parku, oběd v hotelu, po obědě výlet do Plzně, prohlídka města, návštěva muzea loutek, samostatná procházka, večeře v hotelu, nocleh 3.den, středa – po snídani, výlet autobusem - zámek Blatná, prohlídka zámku, zámecké obory s daňky, oběd v hotelu, po obědě výlet autobusem na Svatou Horu, prohlídka barokního poutního místa, po cestě zastávka a návštěva farního kostela ve Starém Rožmitále, kde poprvé zazněla Česká mše vánoční, Jakuba Jana Ryby, malý varhaní koncert, večeře v hotelu, večerní program, nocleh 4. den, čtvrtek – autobusem na výchozí místo procházky přírodou - Padrťské rybníky – unikátní přírodní rezervace, oběd v hotelu, odpoledne volný program, možnost zapůjčení horských kol, elektrokol, trekingových holí, odpočinek, samostatná vycházka po okolí, využití wellness – sauny, vířivé vany, masáže (na přání) večeře v hotelu, nocleh 5.den, pátek – po snídani volný program, odpočinek, oběd, po obědě doprava autobusem zpět do místa nástupu. Hotelové pokoje, včetně všech interiérů, jsou po celkové renovaci, každý pokoj vybaven koberci, sociálním zařízením, LED TV, fénem a hotelovou kosmetikou, Součástí hotelu je příjemná kavárna s cukrárnou V ceně pobytového balíčku na osobu - 4. 350,- czk
Stávající uplatnění na trhu:
novinka


CO JE NÁRODNÍ KRONIKA?

Vystavovatel: Nadace Charty 77 - Hala 4 - A28

Národní kronika je společným projektem SenSen a Národního muzea. Má ambici stát se největším archivem malých i větších událostí, které mají možná jen osobní nebo místní význam, ale přece jenom ukazují dobu a souvislosti svého vzniku. Dále chce uchovat a zpřístupnit vzpomínky pamětníků pro poučení a pobavení současníků. Vznikne tak významný doplněk "velkých" dějin, který v budoucnu nejenom historikům umožní do hloubky zachytit současnou dobu a bude sloužit jako mezigenerační zprostředkovatel informací o době nedávno minulé. V životě člověka jsou události, které stojí zato zaznamenat pro budoucnost. Může jít o narození dítěte, sňatek, promoci, dokončení nového domu, zajímavou cestu, podnikatelský úspěch, dožití významného věku, vyléčení nemoci, ale i úmrtí nebo nešťastnou událost. Může jít i o památná místa, historii skoro zapomenutou, skvělé osobnosti, slavnostní události, proměny obcí a krajiny, stavby. Je jenom na Vás, s jakou událostí či událostmi, které pro Vás mají význam, do Národní kroniky přispějete. I Váš příběh je součástí historie, poselstvím a svědectvím o současnosti pro budoucí generace.


Závěrečná zpráva

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje