AKTIV 55+
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Ministerstvo zdravotnictví ČR: Veletrhy běží dál!

Přestože ve středu 16. září oznámilo ministerstvo zdravotnictví zavedení zpřísňujících protiepidemických opatření, veletrhy zůstávají v nastaveném režimu a podzimní veletržní sezóna v Letňanech pokračuje podle plánu. Jak ukázaly již realizované akce AUTOSHOW PRAHA, FOR PETS a FOR DECOR & HOME, na výstavišti PVA EXPO PRAHA se úspěšně podařilo nastavit zdravotně-organizační opatření, která maximálně zajišťují bezpečnost a komfort návštěvníků a vystavovatelů.

2020-09-17 09:11:18 Více  

AUTOSHOW úspěšně prověřila připravenost veletrhů v PVA EXPO PRAHA

Největší česká automobilová výstava AUTOSHOW PRAHA byla prvním a také úspěšným bodem veletržní sezóny letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. Premiérová událost podzimu prověřila nově nastavená organizační a zdravotnická pravidla na výstavišti a ukázala, že je možné zajistit plynulý a bezpečný průběh akcí i s potřebnými opatřeními. Ve dnech 28. až 30. srpna vzbudila AUTOSHOW PRAHA velký zájem veřejnosti a během tří dnů ji navštívily tisíce lidí.

2020-09-02 10:31:47 Více  

Oznámení o zrušení veletrhu Aktiv 55+

Vážení obchodní partneři,

S politováním Vám musíme oznámit, že po dohodě s vystavovateli i partnery se veletrh plnohodnotného aktivního života Aktiv 55+ letošním rokem ruší. 

Děkujeme všem našim partnerům, vystavovatelům, návštěvníkům i fanouškům za účast a podporu a přejeme mnoho úspěchů.

 

 

 

2019-02-27 09:24:00 Více  

Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem

Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem International Fairs Directory, Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. Ačkoliv nabídka na uveřejnění údajů v katalogu se prezentuje jako bezplatná, po vyplnění a odeslání údajů přijde klientovi faktura na úhradu bezmála 1200 EUR za rok.

Dále společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že nikdy neudělila výše uvedeným společnostem souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a. s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

Pověřujeme výhradně společnost CS katalogy s.r.o. ke sběru podkladů a tvorbě katalogu vystavovatelů a průvodce návštěvníka pro veletržní akce pořádané společností ABF, a.s.

Výše zmíněné společnosti udělujeme souhlas k užívání a propagaci chráněných názvů a log veletrhů a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

2019-01-03 12:58:12 Více  

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019

2018-12-21 10:59:35 Více  

Ekolo.cz představí kolekci elektrokol speciálně pro aktivní seniory

Největší pražská prodejna elektrických kol – ekolo.cz představí na veletrhu Aktiv55+ kolekci elektrokol určených speciálně pro starší jezdce.

 

Na veletrhu nabídne ekolo.cz kolekci 10 nejlepších modelů určených pro starší jezdce.  Tedy elektrokola s nižší nástupovou hranou rámu a modely s jednodušším ovládáním asistence i řazení.

 

K dispozici budou jak vysloveně "městské" tak i výletní - trekingové - cestovní modely elektrokol. Na vystavené typy elektrokol značek Apache, LeaderFox, Crussis a Agogs bude nabídnuta veletržní sleva 20-30% z klasické ceny a to včetně dopravy elektrokola až do domu.

 

Ekolo.cz podporuje seniory v objevování výhod jízdy na elektrokole. Jsme dlouholetým partnerem spolku Senior Fitnes a s portálem i60 jsme na podzim 2017 uspořádali pro 10 vybraných čtenářů velkou Senior Tour na elektrokolech po České republice

 

Stánek A4 ekolo.cz najdete hned vpravo od vstupu  v Hale číslo 6.

2018-04-12 13:53:34 Více  

Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford v Hale 1

Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford v Hale I

 

Přijďte si prohlédnout nové dynamicky laděné SUV Ford EcoSport, větší SUV Kuga a 8–9místné Tourneo Custom. Přítomní specialisté vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění.

 

Při příležitosti veletrhů FOR KIDS, FOR PETS, AKTIV 55+ a FOR HORSE je pro vás připravena i zvýhodněná nabídka. Aktuální nabídku skladových vozů naleznete na www.fordskladem.cz

 

2018-04-11 13:26:45 Více  

Pojištění koní i domácích mazlíčků

Na stánku České pojišťovny B 11 v Hale 5 dostanete informace o jakémkoli pojištění, v souvislosti s veletrhem však hlavně vašich “mazlíčků“ ( psů, koček, koní), a to včetně výstavní slevy na tato pojištění. Zároveň  pro vás a vaše dětí budou připraveny soutěže o drobné ceny.

 

 

2018-04-09 18:36:31 Více  

Hledáme adoptivní „babičky“ a „dědečky na zážitky“

Hledáme adoptivní „babičky“ a „dědečky na zážitky“ pro dlouhodobý mezigenerační aneb „staňte se dobrovolníkem“

Ideou programu 3G-tři generace je propojení dobrovolníka (nad 50 let) s rodinou s dítětem/dětmi školního nebo předškolního věku. Cílem je podpořit vytvoření bezpečného mezigeneračního vztahu tam, kde z nějakého důvodu schází nebo není možný (např. absence vlastních dětí, vzdálenost, neshody aj.). Dobrovolník s rodinou s dítětem/dětmi pak tráví volný čas různými aktivitami. Smysluplné trávení volného času, získávání nových zážitků a předávání nabytých zkušeností to vše zde najdete. Obohacení a pomoc je oboustranná (jak z pohledu rodiny, tak z pohledu dobrovolníka). Víme, že přítomnost babiček a dědečků (byť adoptivních) je pro vývoj dítěte velice důležitá a přínosná, vždyť kdo nevzpomíná na prázdniny u babičky a dědečka? I malý Péťa je šťastný, že našel svou babičku. Už při první schůzce se dobrovolnice zeptal: „A babičko, kde jsi byla, když jsem se narodil?“

Ptáte se, jak to celé probíhá a jaké podmínky musíte splnit? Přijďte ke stánku A 26c v Hale 6 

2018-04-06 11:34:08 Více  

Centrum her a trénování paměti pro seniory

Přijďte si vyzkoušet  různé společenské hry a tipy na trénink paměti ke stánku A13 v Hale 6.

2018-04-06 10:30:50 Více  následující
Závěrečná zpráva

Závěrečná zpráva

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje